25-lat doświadczenia!

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pinus to działalność gospodarcza, której właścicielem jest Tadeusz Pisula. Firma ta powstała w 1990 roku, jednak od tamtej pory znacznie rozszerzyła swoją działalność. Na początku było to przedsiębiorstwo jednoosobowe zajmująca się sprzedażą boazerii oraz akcesorii drewnianych. Obecnie firma posiada trzy gałęzie działania.Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Rodzinny charakter naszej firmy pozwala na bardzo osobistą opiekę nad kazdym działem Dzięki temu nasz klient czuje się zawsze wyjątkowo potraktowany. Do realizacji każdego zamówienia  podchodzimy indywidualnie – dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta i wykonanie zleconych prac zgodnie z jego życzeniem

Pierwszą z nich,  chyba najbardziej znaną jest prowadzenie sklepu i składu budowlanego zajmującego się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Sklep stacjonarny pod nazwą Pinus działa od czerwca 1996 roku, początkowo był on na ulicy Stawickiego, dziś znajduję się na ulicy Milewskiego 14.

Warto wspomnieć iż sam sklep zajmuję około 1400 m2, nie wliczając w to magazynu budowlanego, który swoją powierzchnią o wiele przekracza wielkość sklepu.

Drugą gałęzią działalności jest mieszalnia farb i lakierów samochodowych.  Została ona otworzona w roku 1992. Placówka mieszalni znajduję się na ul. Braci Marszlów 9.

Kolejną dziedziną, którą zajmuję się firma Pinus to produkcja drewnianych parkietów, desek trójwarstwowych oraz mozaiki. Jest to najmłodsza część tego przedsiębiorstwa, działająca od 2000 roku. Placówka produkcji znajduję się w Marcjanowie 34 (gm. Kawęczyn). Większość produktów wytwarzanych tam przeznaczona jest na eksport do Niemiec.

.Zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów, co spowodowało  rozwój firmy i znaczne rozszerzenie dostępnych u nas towarów. Nasi pracownicy pomogą w dokonaniu wyboru podczas zakupów oraz udzielą niezbędnych informacji osobą z poza branży, tak aby każdy mógł dokonać trafnego zakupu. Oferta naszego sklepu to nie tylko sprzedaż towarów, naszym klientom oferujemy również usługi transportowe szczególnie w wypadku zakupów materiałów budowlanych.  Naszym klientom oferujemy inspiracje dotyczącą wystroju łazienek dzięki gotowym ekspozycją, znajdującym się na sklepie.