Fachowo i terminowo

Montaż drzwi:

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi zakupionych w naszym sklepie. Zapewniamy szybką realizację usługi zwracając uwagę na fachowość i bezpieczeństwo obsługi.

Usługa obejmuje następujące etapy:

  • doradztwo przy wyborze drzwi,
  • dokonanie szczegółowych pomiarów,
  • transport oraz wniesienie konstrukcji,
  • montaż drzwi wraz z ościeżnicą, respektując prawo budowlane, obowiązujące normy oraz zasady sztuki budowlanej,
  • montaż dodatkowych akcesoriów, w tym m.in. klamek,

Po wykonaniu wszystkich czynności zostawiamy po sobie nienaganny porządek. Łączny czas usługi dotyczącej pojedynczego produktu wynosi ok. 2 godzin. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość rozdzielenia czasu pracy na dwa dni, w zależności od preferencji Klienta. Stawiamy na precyzję i rzetelność pracy, a także terminowość, gdyż szanujemy Państwa czas.

Zapraszamy do współpracy.


Zakładanie podłóg

Firma nasza posiada wysokiej jakości maszyny do cyklinowania podłóg.Usługa  cyklinowania wykonywana jest bezpyłowo profesjonalnymi maszynami firmy Bona.Wykonywana usługa jest bardzo dokładna a co za tym idzie nawet stare podłogi po takim zabiegu wyglądają jak nowe.


Dostawa towaru i rozładunek HDS

Oferujemy specjalistyczne usługi HDS związane z rozładunkiem specjalistycznym. Posiadając specjalistyczne pojazdy wyposażone w dźwigi HDS, wieloletnie doświadczenie w branży oraz doświadczonych operatorów i kierowców  związane z HDS na najwyższym poziomie. Oferujemy rozładunek, załadunek i transport